logo

COROCZNE SPOTKANIE POLAKÓW W MEDIOLANIE


Związek Polaków w Mediolanie serdecznie zaprasza na coroczne spotkanie Polonii mediolańskiej, które odbędzie się w restauracji “Ristoro del Moro” na terenie parku Aldo Moro w miejscowości Agrate Brianza dnia 14 września 2014 o godz. 12.00.

Dla rodzin członków Związku Polaków w Mediolanie obiad w specjalnej cenie 25,00 euro od osoby. Dzieci członków do lat 6 specjalne menu na koszt Związku.

Zapisy przyjmowane będą do dnia 9 września 2014 na adres:

info@polonia-milano.org

lub telefonicznie pod numerem 366.41.30.409 (tel. kom. Związku) i 3391260805 ( Ewa Masini).

W zgłoszeniu prosimy o podanie liczby osób oraz wieku dzieci uczestniczących w spotkaniu.

Dojazd: restauracja “Ristoro del Moro znajduje się w miejscowości Agrate Brianza (MB) na terenie parku Aldo Moro, przy ul. via Don L. Cantini 2. Dogodny dojazd z Mediolanu obwodnicą “Tangenziale Est – uscita Concorezzo”, a z Lecco obwodnicą “Tangenziale Est – uscita Agrate Autostrade”. Wszelkie dodatkowe informacje znajdą Państwo na stronie web

www.ristorodelmoro.com

Wyjątkową i interesującą atrakcją na spędzenie niedzielnego popołudnia może stać się zwiedzanie zabytkowej Villa Reale w pobliskiej Monzy (wstęp wolny). Z okazji wydarzeń związanych z Expo 2015, w dniach od 8 do 18 września br. odbędzie się szereg bezpłatnych spektakli i koncertów:

www.villarealedimonza.it


Udostępnij:

stopka
stopka