logo

Zapisy

Do Związku mogą zapisać się wszystkie osoby narodowości lub pochodzenia polskiego oraz członkowie ich rodzin, jak również wszystkie osoby jakiejkolwiek narodowości, które czują się bliskie Polsce i są związane z nią uczuciami sympatii i przyjaźni.

Opłata upoważnia do otrzymania ważnej legitymacji Związku.

Aby zapisać się do Związku należy wypełnić formularz poniżej i dokonać wpłaty składki członkowskiej w wysokości 20 euro.

Składki można wpłacać  przelewem bankowym na numer konta: Banco BPM, Milano – Loreto, Italia IBAN: IT90Y0503401698000000007195 SWIFT: BAPPIT21396 – Associazione dei Polacchi a Milano. Jako tytuł wpłaty należy podać składka członkowska za bieżący rok oraz swój dokładny adres.

Mile widziane są dobrowolne wpłaty wspomagające działalność Związku.

Składki członkowskie można również opłacić używając formy płatności PayPal (do ceny jest doliczona prowizja pobierana przez PayPal):

Formularz zapisu

Zgodnie z art. 13 i 14 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy: Polityka Prywatności
stopka
stopka KPRM