logo

Ludoteka Polska w Mediolanie “Na wyspach Bergamutach”

Szanowni Rodzice!

W związku z utworzeniem Oddziału Dziecięcego przy Szkole Polskiej w Mediolanie od września tego roku, Przedszkole Polskie w Mediolanie przy Związku Polaków w Mediolanie zostaje przekształcone w Ludotekę Polską w Mediolanie “Na wyspach Bergamutach”.

Zajęcia w Ludotece będą miały charakter projektowy, kreatywny, często plenerowy i będą różnorodnymi rozwojowymi zajęciami w języku polskim, skupionymi na pogłębianiu znajomości języka i kultury polskiej przy dostosowaniu do wieku uczestników oraz tworzeniu i umacnianiu relacji z polskojęzycznymi rodzinami mieszkającymi w Mediolanie i okolic.

Planowane są projekty przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 lat oraz 7-14 lat, łączone lub rozdzielne, w zależności od tematu.

Dzieci rodziców zapisanych do Związku będą miały zagwarantowaną zniżkę ceny uczestnictwa w zajęciach. Dzieci rodziców niezrzeszonych mogą uczestniczyć we wszystkich inicjatywach uiszczając pełną cenę przewidzianą za spotkanie.

Rodziców pragnących zapisać dzieci do Ludoteki prosimy o wypełnienie poniższego formularza:

https://forms.gle/skEGVy99LtnerVD8A

Prosimy o śledzenie naszej strony internetowej i mediów społecznościowych, aby być na bieżąco wszystkimi propozycjami dla maluchów i starszaków. Jeszcze w tym roku kalendarzowym planujemy kilka interesujących zajęć artystycznych i nie tylko.

Wszystkich rodziców chcących zapisać sie do Związku prosimy o zapoznanie się z niezbędnymi informacjami na naszej stronie – link.

W celu uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

Zdjęcie:Photo by Pixabay

Udostępnij:

stopka
stopka