logo
ester eggs

Pisanki, kraszanki, drapanki – 10 marca 2024 – godz.16:00 – spotkanie dla dzieci w wieku 3-6 lat i 7-14 lat

Związek Polaków w Mediolanie i Ludoteka Polska w Mediolanie “Na wyspach Bergamutach” mają przyjemność zaprosić dzieci w wieku od 3 do 6 lat i od 7 do 14 lat wraz z rodzicami na spotkanie w niedzielę 10 marca 2024 o godzinie 16:00.

Kiedy nadchodzi wiosna i zmienia się powietrze, którym oddychamy a świat wypełnia się kolorami z łatwością dostrzegamy odradzanie się natury, co daje nam dużo nowej siły.
Wiosna to również w tradycji chrześcijańskiej czas Wielkanocy czyli świąt Zmartwychwstania Pańskiego, których symbolem są jajka wypełniające koszyczki pełne święconki. W tradycji polskiej zwykliśmy pięknie ozdabiać te jajka i koszyczki, które stawały się również małymi dziełami sztuki ludowej, bo w różnych częściach Polski różnie były ozdabiane.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej o tym pięknym zwyczaju oraz samodzielnie wykonać zdobienia, to serdecznie Was zapraszamy na zajęcia dla maluchów i dla starszaków!

Koszt udziału dziecka ,którego przynajmniej jeden rodzic jest aktualnym członkiem Związku Polaków w Mediolanie to 5€, koszt dla dzieci osób niezapisanych to 10€.

Konieczne jest potwierdzenie uczestnictwa dziecka/dzieci w zajęciach
najpóźniej do czwartku 7 marca 2024r., wypełniając formularz zapisów umieszczony poniżej:

https://forms.gle/RQVhatyZxrjFdjks8

Opłaty za zajęcia można uregulować gotówką podczas zajęć lub online za pośrednictwem systemu płatności PayPal . Poniżej znajdują się linki do płatności (w cenie uwzględniona jest prowizja pobierana przez PayPal)

5€ – dla członków ZPwM

10€ – dla niezapisanych do ZPwM

Zajęcia odbędą się w CRAL Comune di Milano, via Bezzecca 24 w Mediolanie.

Zdjęcie wykonane przez Kornelia Thor z Pixabay

Udostępnij:

stopka
stopka