logo
picnic basket

Spotkanie Jesienne – 18 września 2022 w ‘Boscoincittà’

Związek Polaków w Mediolanie zaprasza serdecznie na Spotkanie Jesienne, które odbędzie się w niedzielę, 18 września 2022r. od godz. 10.00 w formie pikniku w ‘Bosco in Città‘ w Mediolanie.

Celem spotkania jest integracja coraz liczniejszego środowiska polskiego mieszkającego w Mediolanie i okolicach oraz przedstawienie Związku i programu jego działalności na nadchodzące miesiące z jednoczesną możliwością do wstąpienia do niego.

DOJAZD

Samochodem: Via Novara 340, Cascina San Romano. Parking https://goo.gl/maps/Wyg7RKDK17JM92166 (5 min. pieszo) lub https://goo.gl/maps/moWbBZZBLGSZDqSx6 (9 min. pieszo)

Kumunikacją miejską:

autobusem 80 z przystanku De Angeli lub poniższy wariant z metrem

metro numer 5 (liliowe) do stacji San Siro Stadion i dalej autobusem numer 80 w kierunku Molino Dorino, do przystanku przy Via San Romanello Via Novara (7 min. pieszo)

Spotkanie otworzą Zajęcia edukacyjne dla dzieci w wieku przedszkolnym, które rozpoczną się o godzinie 10.30. Osoby z dziećmi prosimy o zgłoszenie ich udzialu poprzez wypełnienie formularza zgloszeniowego na stronie https://www.polonia-milano.org/jesien-w-lesie/ lub telefonicznie 3386706121 i o przybycie o godzinie 10.30.

Pozostałe osoby zapraszamy na godzine 12.00. kiedy rozpoczniemy wspólne grillowanie.

Prosimy o przybycie z własnym prowiantem (łacznie z porcją mięsa/kiełbasy do grillowania), napojami oraz talerzykami, kubkami i sztućcami jednorazowymi (w miejscu pikniku nie ma baru). Mile widziany jest również poczęstunek na wspólny stół (pieczywo, sałatki, słodkie wypieki, owoce).

Koszt uczestnictwa wynosi 5 euro od każdej osoby dorosłej, za udostępnienie miejsca, stolików i grilla. Wpłatę będzie można uiścić po przybyciu na spotkanie.

Z uwagi na konieczność potwierdzenia liczby uczestników pikniku, uprzejmie prosimy o zgłoszenie Waszego udziału, z podaniem imienia, nazwiska i numeru telefonu oraz liczby osób z każdej rodziny, do piątku 16 września 2022r, do godziny 12, wypełniając formularz zgłoszeniowy https://forms.gle/kDxSaVLDuhfSfc2W9 lub telefonicznie 3386706121 (Anna).

Licząc, że uda nam się spędzić przyjemnie niedzielę 18 września br., w polskim i polsko-włoskim gronie, w pięknym zielonym otoczeniu, oczekujemy na liczne zapisy i przesyłamy serdeczne pozdrowienia.

Zarząd Związku Polaków w Mediolanie

Galeria zdjęć ze spotkania:

* Image by stockgiu on Freepik

Udostępnij:

stopka
stopka